Poznaj organizatorów
WallStreet 27

stowarzyszenie inwestorow indywidualnych blur
kp
klub przedsiebiorczosci

Klub Przedsiębiorczości

Jeden z największych klubów biznesowych w Polsce, którego społecznośc liczy już ponad 50 tysięcy przedsiębiorców z różnych branż. Swoją dzialalność prowadzi w 7 wojewódzkich miastach, takich jak: Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Poznań i Katowice. Misją Klubu jest praktyczna edukacja biznesowa, którą realizuje poprzez wystąpienia i warsztaty z wybitnymi praktykami biznesu.

Ekspertami w Klubie, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem są m.in. tacy przedsiębiorcy, jak Adam Mokrysz (CEO Grupy MOKATE), Beata Drzazga (właścicielka BetaMed S.A.), Lech Kaniuk (prezes SunRoof Polska) czy Dominika Żak (właścicielka marki DeeZee). 

Równolegle, Klub stawia na networking i integrację przedsiębiorców, którzy podczas organizowanych spotkań i konferencji mają możliwość w swobodnej atmosferze nawiązywać ze sobą nowe relacje biznesowe i nowe współprace.  

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Największa organizacja w Polsce, zrzeszająca inwestorów indywidualnych. Działa nieprzerwanie już od 2000 roku i w tym czasie zrealizowała największe w Polsce konferencje i zjazdy dla społeczności inwestorów.

Równolegle, posiada ogromną bazę wiedzy na platformie on-line, dzięki której inwestorzy mają możliwość zdobywać wiedzę w zakresie inwestowania na rynku finansowym.

Misą Stowarzyszenia jest nie tylko edukacja i integracja środowiska inwestorów, ale także dbanie o ich prawa. Stowarzyszenie wielokrotnie reprezentuje inwestorów na walnych zgromadzeniach spółek giełdowych, udziela także konsultacji prawnych. Uczestniczy również w procesach legislacyjnych, opiniując projekty ustaw dotyczących rynku finansowego.

Stowarzyszenie Inwestorow Indywidualnych 2

Kup bilet na WallStreet 27

Cena biletów wzrośnie za
00
dni
:
00
godzin
:
00
minut
:
00
sekund

Bilet SILVER

1090 zł

890 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 690 zł

W cenie biletu otrzymasz:

890 zł brutto
(zawiera 23%VAT)

Bilet GOLD

3290 zł

2990 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 2590 zł

W cenie biletu otrzymasz:

Opcje dodatkowo płatne:

2990 zł brutto
(zawiera 23%VAT)

Bilety zostały wyprzedane

Bilet VIP

6490 zł

5490 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 5490 zł

W cenie biletu otrzymasz:

Opcje dodatkowo płatne:

5490 zł brutto
(zawiera 23%VAT)

Bilety zostały wyprzedane

Nie czekaj!

Dołącz do największego spotkania inwestorów indywidualnych w Polsce

Koszyk