Poznaj organizatorów
XTB WallStreet 28

nowe stowarzyszenie inwestorow indywidualnych blur
kp
klub przedsiebiorczosci

Klub Przedsiębiorczości

Jeden z największych klubów biznesowych w Polsce, którego społecznośc liczy już ponad 50 tysięcy przedsiębiorców z różnych branż. Swoją dzialalność prowadzi w 7 wojewódzkich miastach, takich jak: Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Poznań i Katowice. Misją Klubu jest praktyczna edukacja biznesowa, którą realizuje poprzez wystąpienia i warsztaty z wybitnymi praktykami biznesu.

Ekspertami w Klubie, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem są m.in. tacy przedsiębiorcy, jak Adam Mokrysz (CEO Grupy MOKATE), Beata Drzazga (właścicielka BetaMed S.A.), Lech Kaniuk (prezes SunRoof Polska) czy Dominika Żak (właścicielka marki DeeZee). 

Równolegle, Klub stawia na networking i integrację przedsiębiorców, którzy podczas organizowanych spotkań i konferencji mają możliwość w swobodnej atmosferze nawiązywać ze sobą nowe relacje biznesowe i nowe współprace.  

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Największa organizacja w Polsce, zrzeszająca inwestorów indywidualnych. Działa nieprzerwanie już od 2000 roku i w tym czasie zrealizowała największe w Polsce konferencje i zjazdy dla społeczności inwestorów.

Równolegle, posiada ogromną bazę wiedzy na platformie on-line, dzięki której inwestorzy mają możliwość zdobywać wiedzę w zakresie inwestowania na rynku finansowym.

Misą Stowarzyszenia jest nie tylko edukacja i integracja środowiska inwestorów, ale także dbanie o ich prawa. Stowarzyszenie wielokrotnie reprezentuje inwestorów na walnych zgromadzeniach spółek giełdowych, udziela także konsultacji prawnych. Uczestniczy również w procesach legislacyjnych, opiniując projekty ustaw dotyczących rynku finansowego.

Stowarzyszenie Inwestorow Indywidualnych 2

Kup bilet na
XTB WallStreet 28

Niższe ceny biletów dostępne jeszcze przez:

Cena biletów wzrośnie za
00
dni
:
00
godzin
:
00
minut
:
00
sekund

Bilet SILVER

1090 zł

790 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 690 zł

W cenie biletu otrzymasz:

790 zł brutto
(zawiera 23%VAT)

Bilet GOLD

3190 zł

2590 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 2290 zł

W cenie biletu otrzymasz:

Opcje dodatkowo płatne:

2590 zł brutto
(zawiera 23%VAT)

Bilet VIP

6990 zł

5990 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 5790 zł

W cenie biletu otrzymasz:

Opcje dodatkowo płatne:

5990 zł brutto
(zawiera 23%VAT)

Nie czekaj!

Dołącz do największego spotkania inwestorów indywidualnych w Polsce

Koszyk
d
g
m
s